Z NAMI SPRAWA STAJE SIĘ PROSTA!

Zajmujemy się prowadzeniem spraw, których celem jest uzyskanie odpowiedniej rekompensaty za uszkodzenie pojazdu. Zatrudniamy specjalistów, którzy pomagają rozwiązać wszystkie problemowe kwestie z tym związane. Gwarantujemy również pomoc prawną.
Naszym zadaniem jest dbanie o to, aby wypłata odszkodowania następowała zgodnie z przepisami polskiego prawa i w należnej wysokości!
Jeśli szukasz pomocy w tej sprawie

Skontaktuj się z nami

Odszkodowania z OC sprawcy

Odzyskaj odszkodowanie z OC sprawcy

Choć ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, to uzyskanie należytego zadośćuczynienia często bywa trudną sprawą. Składa się na to wiele czynników, między innymi niezgodne z prawem praktyki firm ubezpieczeniowych, które zaniżają kwotę odszkodowania. Naszym celem jest pomoc poszkodowanym w znalezieniu najbardziej korzystnego dla nich rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Odszkodowania z polisy AC

Odzyskaj odszkodowanie ze swojej polisy AC

Ubezpieczenie Autocasco jest ubezpieczeniem dodatkowym i dobrowolnym. Obecnie istnieje wiele wariantów tego ubezpieczenia i każda z firm je oferujących ma odrębne regulaminy świadczenia usług. Stąd wynikają problemy, które mają wpływ na uzyskanie odpowiedniej kwoty odszkodowania w razie kolizji drogowej. My pomagamy w ich rozwiązaniu.

Dowiedz się więcej

Szkoda całkowita

Odzyskaj odszkodowanie na zasadzie szkody całkowitej

Szkoda całkowita występuje w momencie, gdy samochód uległ uszkodzeniu w takim stopniu, że koszt naprawy przewyższa jego wartość sprzed wypadku. W takiej sytuacji, najczęściej możliwe jest już jedynie złomowanie auta, ale wtedy także poszkodowanemu należy się odszkodowanie, które jest wypłacane z OC sprawcy lub Twojej polisy Autocasco.

Dowiedz się więcej
Odszkodowania komunikacyjne Łódź

Odszkodowania komunikacyjne należą się nie tylko wtedy, gdy auto uległo częściowemu uszkodzeniu, ale także – całkowitemu zniszczeniu. Niestety, na drodze postępowania likwidacyjnego firmy ubezpieczeniowe stosują różnego rodzaju mechanizmu, zaniżając kwotę przeznaczoną dla poszkodowanego.

Udzielamy pomocy wszystkim, którzy nie wiedzą, jak skutecznie dochodzić swoich praw oraz w jaki sposób interpretować decyzje firm ubezpieczeniowych, a także tym, którzy po prostu nie chcą tracić na to czasu i przysparzać sobie dodatkowych stresów. Gwarantujemy, że – dzięki współpracy z nami – osiągniesz swój cel szybko i bez zbędnych emocji.

Skontaktuj się