Odzyskiwanie odszkodowań Łódź

Odszkodowania z Autocasco – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

Jedną z naszych specjalności jest odzyskiwanie wysokich odszkodowań z polis Autocasco. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie i możemy się poszczycić bardzo wysoką skutecznością.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Mamy doświadczoną kadrę, która doskonale zna sposoby zaniżania kwot odszkodowań przez ubezpieczycieli.
  • Na każdym etapie współpracy oferujemy darmową pomoc prawną.
  • Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie w przypadku uzyskania odszkodowania.

Odzyskiwanie odszkodowania z Autocasco – co warto wiedzieć?

Ubezpieczenie Autocasco jest nieobowiązkowe i nie każdy je posiada. Przypominamy, że istnieje wiele wariantów ubezpieczeń AC, dlatego przed podpisaniem umowy z usługodawcą należy uważnie przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, ewentualnie zasięgnąć porady prawnika i wyjaśnić wszystkie niejasności. Czytając uważnie umowę, znajdziesz wiele zapisów mówiących o tym, w jakich przypadkach odszkodowanie nie będzie wypłacone.

Dosyć powszechnie stosowaną praktyką jest zaniżanie przez towarzystwa ubezpieczeniowe kwoty odszkodowania. Te proponowane nie pokrywają realnych kosztów naprawy pojazdu.

Dochodzenie odszkodowania – jak pomagamy?

Nasza wiedza i zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie pozwala realnie ocenić, jak wysokie odszkodowanie się Tobie należy.

Po analizie dokumentacji i rozmowie, reprezentujemy Cię w kontaktach z ubezpieczycielem, w celu negocjacji wysokości odszkodowania. Angażujemy do pracy najlepszych fachowców, którzy sprawdzają i weryfikują kosztorys naprawy, wartość pojazdu i inne czynniki mające wpływ na wysokość Twojego odszkodowania.

Odszkodowania z oc Łódź
Skontaktuj się z nami

Chcesz sprawnie uzyskać należne pieniądze z odszkodowania?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to zrobić.