Odszkodowanie za wypadek Łódź

Odszkodowania powypadkowe – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

Nikt nie jest w stanie wymyślić lekarstwa na pecha. Towarzyszy on nam praktycznie na każdym etapie życia, powodując niekiedy przykre zdarzenia. Poślizgnięcie się na chodniku, wypadek w pracy, kolizja samochodowa lub inne nieszczęścia mogą przytrafić się każdemu.

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobom, które uległy nieszczęśliwym wypadkom. Profesjonalnie i kompleksowo pomagamy dojść swoich racji i uzyskać odszkodowanie, przykładowo od zarządców dróg czy osiedli.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Mamy doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za poniesione w wyniku wypadku urazy nie tylko fizyczne (złamania, rany, stłuczenia itp.), ale także psychiczne (np. nerwice, stany lękowe itd.).
  • Znamy prawo i umiemy je wykorzystać, więc wiemy, jak działać skutecznie.
  • Wynagrodzenie pobieramy tylko w przypadku, gdy odzyskasz odszkodowanie.

Odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych – co warto wiedzieć?

Odszkodowania powypadkowe obejmują różne przypadki. Wynika to przede wszystkim z faktu, że uszczerbek na zdrowiu może mieć różne pochodzenie.

Jeśli Twój wypadek miał miejsce w trakcie pracy, najprawdopodobniej otrzymasz jednorazowe odszkodowanie, zasiłek chorobowy lub rentę od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Jednakże są sytuacje – gdy wypadek nastąpił np. wskutek nieprzestrzegania przez pracodawcę przepisów BHP, błędnych działań kierownictwa czy innych zaniedbań – w których można dochodzić roszczeń odszkodowawczych od odpowiedzialnych za wypadek podmiotów.

Jeżeli wypadek był spowodowany z winy sprawcy, zarówno Ty, jaki i wszyscy pasażerowie możecie dochodzić swoich roszczeń z polisy OC winnego wypadku.

Jeżeli wypadek miał miejsce z Twojej winy, możesz ubiegać się o odszkodowanie ze swojej (jeśli taką posiadasz) polisy NNW – Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, natomiast pasażerowie mogą dochodzić swoich roszczeń z Twojej polisy OC.

Bardzo często w wyniku nienależytego utrzymania w czystości chodników dochodzi do poślizgnięć i upadków, w wyniku których powstają złamania, zwichnięcia, stłuczenia i inne urazy.

Szczególne nasilenie takich zdarzeń ma miejsce zimą, gdy większość chodników jest zaśnieżonych i oblodzonych. Za taki stan rzeczy odpowiadają zarówno spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, zarządcy dróg, jak również najemcy i właściciele nieruchomości użytkowych.

Jeżeli uległeś tego rodzaju wypadkowi, możesz dochodzić odszkodowania od odpowiedzialnej za należyty stan nawierzchni osoby.

Dochodzenie odszkodowania – jak pomagamy?

Skupiamy się na działaniach, które w możliwie najkrótszym czasie doprowadzą do wypłaty odszkodowania. Realizujemy usługi zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Nie płacisz za obsługę, a jedynie za realne efekty.

W pracy z klientami stawiamy na uczciwość, dlatego zawsze zaczynamy od szczerej rozmowy oraz prześledzenia dokumentacji i drogi prawnej. Dopiero wtedy proponujemy konkretne i kompleksowe działania.

Doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku?

Odszkodowania powypadkowe Łódź

Możemy pomóc Ci w dochodzeniu odszkodowania na przykład z tytułu:

  • wykonania płatnych badań diagnostycznych,
  • pobytu w szpitalu,
  • zakupu leków lub sprzętu rehabilitacyjnego,
  • niezdolności do pracy,
  • przejazdu na konsultacje medyczne.

Skontaktuj się z nami

Chcesz szybko i bezstresowo odzyskać pieniądze z odszkodowania?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to zrobić.