Odszkodowanie za błąd lekarski

Odszkodowanie za błąd lekarski – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

W życiu często zdarza się, że chorujemy i zachodzi konieczność leczenia lub wykonania operacji. Zdarza się, że w trakcie diagnozy lub zabiegów medycznych dochodzi do różnego typu błędów i uchybień, które mają bolesne konsekwencje w przyszłości.

W takich sytuacjach wspieramy poszkodowanych w ich walce o zadośćuczynienie spowodowane błędem lekarskim lub zakażeniem w szpitalu. Pogorszenie się stanu zdrowia podczas leczenia może być powodem do ubiegania się o zwrot kosztów potrzebnych na przykład na rehabilitację. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie i skutecznie egzekwujemy prawa pacjenta.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Dzięki temu, że zapewniamy kompleksową pomoc w dochodzeniu praw pacjenta, oszczędzasz czas i zdrowie.
  • Wiemy, jakie kroki wykonać, aby uzyskać odszkodowanie od odpowiedzialnych za zaistniałe zdarzenie podmiotów.
  • Pobieramy wynagrodzenie tylko w przypadku pozytywnego zakończenia sprawy.

Odzyskiwanie odszkodowań za błąd lekarski – co warto wiedzieć?

Błędy lekarskie zdarzają się coraz częściej. Przyczyn jest wiele: zmęczenie i przepracowanie lekarzy, ich słaba wiedza lub pośpiech. Do najczęstszych błędów lekarskich możemy zaliczyć:

  • błędne diagnozy,
  • złe decyzje lub nieuwaga podczas operacji i innych zabiegów medycznych,
  • brak przestrzegania przez personel szpitala zasad higieny (np. brak sterylizacji narzędzi, obecność bakterii gronkowca itd.).

Jeśli w trakcie operacji, rehabilitacji lub zabiegu medycznego doszło do uchybień i błędów, można się ubiegać o środki na dalszą rehabilitację lub inne świadczenia, np. dożywotnią rentę.

Dochodzenie odszkodowań – jak pomagamy?

Przede wszystkim profesjonalnie podchodzimy do sprawy. Na każdym etapie współpracujemy z lekarzami oraz prawnikami, którzy pomagają nam w zebraniu odpowiednich argumentów. Dzięki temu działamy szybko, sprawnie i – przede wszystkim – skutecznie.

Odszkodowanie za błąd lekarski
Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy, żeby odzyskać pieniądze z odszkodowania?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to zrobić.