Odzyskiwanie odszkodowań Łódź

Odszkodowanie za śmierć w wyniku wypadku – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

Śmierć kogoś bliskiego jest zawsze szokiem i często taką wiadomość przyjmujemy z niedowierzaniem. Ból po stracie osoby, która zginęła w wypadku może być chociaż częściowo złagodzony poprzez adekwatne odszkodowanie, które ustabilizuje sytuację finansową i zapewni byt rodzinie.

Dzięki zdobytemu na przestrzeni wielu lat pracy doświadczeniu, skutecznie walczymy z bezprawnymi praktykami firm ubezpieczeniowych, aby uzyskać dla naszych klientów należną kwotę odszkodowania.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Rozumiemy trudną sytuację osób, które proszą nas o pomoc i zapewniamy pomoc nawet w najtrudniejszych przypadkach.
  • Znamy pułapki, stosowane przez firmy ubezpieczeniowe, co zwiększa szanse na szybkie i sprawne uzyskanie odszkodowania.
  • Nie pobieramy wynagrodzenia za obsługę, a jedynie za efekt działań.

Odzyskiwanie odszkodowania za śmierć w wyniku wypadku – co warto wiedzieć?

Często zdarza się, że odszkodowanie przyznane za śmierć współmałżonka, matki lub ojca nie pokrywa się w 100% z oczekiwaniami osoby uposażonej. Jest to wynikiem zaniżania przez firmy ubezpieczeniowe kwot zadośćuczynienia oraz opóźniania wypłat.

Zaniżanie odszkodowań powoduje, że poszkodowany nie jest w stanie pokryć na przykład kosztów pogrzebu, nie wspominając o dalszej egzystencji na dotychczasowym poziomie. Nieznajomość prawa oraz niejasne zapisy w umowach są dużą przeszkodą w wyegzekwowaniu odszkodowania, a obawa przed długą batalią sądową stanowi dodatkowy powód do rezygnacji z jego dochodzenia.

Dochodzenie odszkodowania – jak pomagamy?

Najważniejszą rzeczą podczas współpracy z osobą, która straciła kogoś bliskiego jest umiejętność słuchania oraz rozumienia jej potrzeb. Kolejną kwestią jest dokładna analiza umowy ubezpieczeniowej oraz pozostałej dokumentacji. Ma to duże znaczenie, gdyż obecnie na rynku funkcjonuje wiele produktów, które mają różnorodną specyfikację.

Odzyskiwanie odszkodowań
Skontaktuj się z nami

Chcesz sprawnie odzyskać należne pieniądze z odszkodowania?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to zrobić.